İstanbul Sancaktepe Masaj Salonu Yasemi̇n

By | Aralık 1, 2018

Günlük rutin hayatınız da çok gezmekten, çok çalışmaktan ya da çok fazla ayakta durmaktan dolayı gün sonuna doğru ağrılar ve yorgunluklar hissedilebilir. İstanbul sancaktepe masaj salonu Bu yorgunluğa anlık olarak çözüm bulmak da oldukça kolaydır. Eğer imkan masaj uzmanlarına gidebilirsiniz.

Fakat böyle bir imkanınız yoksa kendi imkanlarınızla ağrı ve yorgunluklarınızı azami dereceye düşürebilirsiniz. Sancaktepe masaj salonu Bunun için gerekenlerden biri eve gittiğinizde bir leğenin içine ılık su, yarım çay bardağı tuz ve yarım çay bardağı limon tozunu leğenin içerisine koyarak bir dakika süreyle karıştırın. Ardından ayaklarınız leğen içinde bulunan suya koyarak en az 15 dakika bekleyiniz. Daha sonra çıkararak soğuk su ile yıkayınız. İstanbul sancaktepe masaj salonu . Bu uygulama son derece faydalı olup ağrı ve yorgunluğunuz günlük olarak alır.

Bir başka ilkel masaj yöntemi ise, örneğin sıcak bir duştan alınız ve çıkmadan önce son kez ayaklarınıza su tutunuz. Fakat su, soğuk olmalıdır. Göreceksiniz ki bedeninizdeki yorgunluğu hafifletecektir. Eğer baş ağrınız varsa, yine aynı şekilde başınızı soğuk sıyla yıkamanız da adeta bir masaj etkisi yaratabilir.