İstanbul Esenyurt Mutlu Son Masaj Tuğçe

By | Aralık 2, 2018

Bazı uygulamalar, sıvazlama ve hafif hareketler ile yapılırken, bazı uygulamalar ise, sert baskı ve germe hareketleri ile yapılmaktadır. İstanbul esenyurt mutlu son masaj Genellikle eklem ağrıları yaşandığı durumlarda yapılmaktadır.

Shiatsu tekniği olarak bilinen bu masaj uygulaması, giyinik olarak yapılmakta ve yarı sert zemin üzerinde, el, ayak, kol organları kullanılarak çeşitli baskılı hareketler yapılarak uygulanmaktadır. Japon dilinde, shi parmak, atsu, baskı anlamlarında kullanılmaktadır. Esenyurt mutlu son masaj shiatsu tekniği, parmak baskıları uygulamasıdır. Vücudun kas bölgelerine yapılan sert baskılar ile derinlerde bulunan dokuların uyarılması sağlanmaktadır.

uygulama esnasında kişinin yatış pozisyonuna göre hareketler yapılmaktadır. İstanbul esenyurt mutlu son masaj . Uygulayıcı çeşitli yönlendirmeler ile kişinin pozisyon almasını sağlar. Terapistin talimatlarına uymak esastır. Shiatsu uygulaması sayesinde, kas gruplarında ve eklemlerde meydana gelen ağrıların giderilmesi sağlanır.

Eklemlerde oluşan sıvı birikimleri en iyi Shiatsu masaj uygulaması ile giderilebilmektedir. Uygulama esnasında yapılan sert baskılardan dolayı kişi ilk başlarda acı duyabilir, ancak uygulama sonunda büyük bir rahatlama hissetmeye başlayacaktır. Uygulama ile kan dolaşım hızı artırılmakta, kişide zihinsel rahatlama meydana gelmesi sağlanarak kişinin huzur bulması sağlanmış olur.