İstanbul Güngören Mutlu Son Masaj Tennur

Son yıllarda refleksoloji alanında bir hayli çalışma yapılmıştır. İstanbul güngören mutlu son masaj Araştırmalara göre birçok uzman ayakların üzerinde diğer vücut sistemleri ve organlarla ilişkili bazı hassas noktalar olduğu yönünde kanıya varılmıştır.

Refleksoloji diğer bir ifadeyle ayak masaj türü olarak yer alır. Bu ovum tekniğinde ayaktaki çeşitli noktalar uyarılarak organlara ve vücut sistemlerine enerji gönderildiği üzerinde durulur. Güngören mutlu son masaj Bu ovum pratiği diğer bir yandan gün içerisinde ayakkabıların içerisinde hareket edemeyen ve nefes alamayan ayakların rahatlatılması ve gerginliğin alınması için de çok iyi bir yöntem olabilir. Ayak masaj uygulamasında vücutta bazı dengesizlik durumlarının düzenlenebileceği, belirli hastalıkların tedavisine destek olunabileceği gibi enerji akışını sağlayan zararsız ve son derece etkili bir uygulamadır.

Bu uygulamada ayaktaki belirli noktalara çubuk veya parmakla refleks sağlanır. İstanbul güngören mutlu son masaj . Uygulanan kişinin vücudundaki sorunlu bölümle ilişkili noktaya bası uygulandığında kişinin acı hissetmesi muhtemeldir. Bu seans sürecince ayak üzerindeki bütün refleks noktaları parmakla birer birer uyarılır. Aynı zamanda seans sonunda kişi tüm vücuduna masaj uygulanmış gibi rahatlar, derin dinlenme hissine kavuşur.