İstanbul Esenyurt Evde Masaj Sezi̇n

Tıbbi bir gereklilik olarak belirli aralıklarla yapılan masaj bir yandan vücudun fiziksel ve ruhsal açıdan arınmasını sağlarken öte yandan olası fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkları önleyici etkisi bulunduğundan koruyucu bir tıbbi gereklilik niteliğinde kabul edilebilir. İstanbul esenyurt evde masaj Ritmik hareketler eşliğinde vücuda pozitif enerji dalgaları göndererek gevşeme sağlayan masaj, doğru teknikler ile uygulandığında tedavi edici özellik de kazanabilmektedir.

Uygulanan masaj kesinlikle acı verici olmamalıdır. esnasında vücudun belli bir bölgesine uygulanan basınç önce hafiften başlamalı daha sonra yavaş yavaş basınç arttırılarak ağrıya sebebiyet vermeden akıcı bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Esenyurt evde masaj

Bu nedenle masaj uzmanlık gerektiren bir uygulamadır. Kişinin ağrı, tutulma, kaslarda gerilme gibi fiziksel şikayetleri yanı sıra stres ve psikolojik kargaşalar gibi zihni son derece yoran ruhsal durumlarda bu fiziksel ve ruhsal arınmayı sağlayacak masaj teknikerini uygulayan uzmanlar, uygulama yaparken kullanacakları yağları da özenle seçmektedir.

Kişinin cilt özellikleri dikkate alınarak seçilen portakal, limon, biberiye, gül ve daha pek çok yağ çeşidi vücudu dinlendirirken cilde nem sağlama, ödem attırma, yağ yakımını sağlama gibi pek çok tedavi edici etki de sağlamaktadır. İstanbul esenyurt evde masaj .