İstanbul Tuzla Evde Masaj Serpi̇l

By | Aralık 2, 2018

Lenf, vücutta dolaşım sırasında toplanan ödemlerin bulunduğu ve hücreler ve dokularda ihtiyaç duyulan besinleri aktaran kan dolaşımını sağlamaktadır. İstanbul tuzla evde masaj Bu nedenle lenf dolaşımları bedendeki toksinlerin arınması için önemlidir. yapılarak dolaşımın hızlandırılması sağlanır. Özellikle bloke olduğu sanılan lenf sıvıları bu uygulama sayesinde yeniden harekete geçmektedir. Tuzla evde masaj

Bağışıklığı güçlendiren bu masaj sayesinde hastalardaki ödemler dağılır, ödem yüzünden oluşmuş olan şişlikler azalır. Selülitler dağılır, varsa yara izleri yok olur ya da göz ile görülemeyecek kadar şeffaflaşır. Hazımsızlık sorunu yaşayanların sorunlarına derman olan uygulama ile hastalar kabızlıktan da kurtulur. İstanbul tuzla evde masaj . Hormon yönünden yaşanabilen dengesizliklere de iyi geldiği bilinen uygulama ile ayrıca ergenlik döneminde karşılaşılan küçük sorunlara da çözüm bulunabilmektedir.

Lenflerdeki sıvıyı hareket ettiren bu masaj ile göğüslerde meydana gelen hassasiyetler onarılmakta, sinüzitler ya da saman nezleleri önlenmektedir. Üst solunumdaki enfeksiyonları giderir, grip ve soğuk algınlığı gibi her kış rastlanılan rahatsızlıklara da iyi gelir. Ayrıca gündelik hayattaki zorluklardan dolayı neredeyse herkeste görülmeye başlanan anksiyeteyi de tedavi etmektedir.