İstanbul Şişli Mutlu Son Masaj Tali̇ha

By | Aralık 2, 2018

Bebeklere uygulanan masaj hareketlerinin birçok olumlu faydasın bulunmaktadır. İstanbul şişli mutlu son masaj Ancak bunun temelinde hareketlerin nasıl uygulanacağı esası yatmaktadır. Öncelikle hareketlerin uygulanması aşamasının iyi bilinmesi ile işe başlanmalıdır. Bebeklerin uykusunun olmadığı ve yorgun olmadıkları bir nokta tercih edilmektedir. Şişli mutlu son masaj Bu aşamada banyo sonrası bir zaman tercih edilebilir. Aksi halde yorgun ve uykulu olan bebek bir an evvel uyumak isteyeceğinden dolayı sizin uyguladığınız masaj hareketlerine olumlu bir tepki veremeyebilir.

Hareketlerin yapılabilmesi için direk ten teması sağlanması açısından bebeğin çıplak olması veya üzerine ince bir bez örtülerek hareketlerin uygulanması tercih edilebilir. İstanbul şişli mutlu son masaj . Rahat bir zemine yatırarak işe başlayabilirsiniz. Bunun için el uygun ortam yere altına küçük bir minder koyarak bu şekilde sizin da daha rahat hareket etmenize olanak sağlayan bir mekan sistemi kurulmuş olacaktır.

Bir diğer önemli husus ise hareketlerin uygulanacağı ortamın sıcaklık ayarlarıdır. Eğer hareketleri bebeğinize çıplakken uyguluyorsanız mutlaka oda sıcaklığının iyi ayarlanmış ve bebeğin üşümemesini sağlayan bir alanda yapılması gerekir. Aksi halde masaj hareketleri ona zevk vermeyecektir.