İstanbul Pendik Evde Masaj Sevgül

By | Aralık 2, 2018

Güzellik merkezlerinde lenf drenajına ağırlık veren masaj terapileri sayesinde selülitten kurtulmak ve selülit oluşumunu engellenmek mümkün. İstanbul pendik evde masaj Birçok kadın ve genç kızın korkulu rüyası olan selülit, yapısı bozulan yağ hücrelerinden kaynaklanmaktadır.

Özelliklerini yitiren yağ hücreleri vücut içi sıvıları içerisinde hapseder ve sertleşir dolayısıyla dışardan pütürlü bir portakal kabuğu görüntüsü oluşur. Lenf drenajda, belli noktalara uygulanan basınçlar sayesinde lenf dolaşımı uyarılır. Pendik evde masaj Böylece daha etkin bir şekilde çalışan lenf dolaşımı hızlanır. Vücut içi sistemlerin düzenli çalışması sonucunda yağ hücrelerinde hapsolan sıvı serbest kalır.

Uyarılan ve hızlanan dolaşım sistemi, bu serbest kalan fazla sıvıyı diğer toksinlerle beraber idrar ve ter yoluyla vücuttan atar. İstanbul pendik evde masaj . Zamanla vücut dokusu sıkılaşır ve toparlanır. İyi bir selülit masaj uygulamasından sonra idrar yapma isteğinin doğması da bu nedenden dolayıdır.

Boşaltım sisteminin de devreye girmesiyle toksin ve fazla sıvıdan aranan vücut canlanır ve yenilenmiş bir görünüm kazanır. Bakıldığı zaman masaj uygulamasının vücut içi sistemlerde doğrudan ya da dolaylı olarak etkisini fark etmemek mümkün değildir.