İstanbul Gaziosmanpaşa Masaj Salonu Yudum

By | Aralık 1, 2018

Dünya genelinde geçmiş dilimlerinden bugüne kadar ulaşmış olan onlarca masaj uygulaması bulunmaktadır. İstanbul gaziosmanpaşa masaj salonu Bu uygulamalar kendi içinde çeşitli tekniklerden oluşur. Söz konusu uygulamalardan hiç şüphesiz en çok tercih edileni tetik noktası ovum tekniği denebilir. Bu masaj tekniği vücudunun belirli bir bölgesinde kas sıkışması problemi yaşayan, sakatlık ya da sorunu yaşayan, kronik kas rahatsızlığı yaşayan kişilerce çok daha fazla tercih edilmektedir. Gaziosmanpaşa masaj salonu

Özellikle sporcular arasında sakatlık problemi olan sporcular bu ovum tekniğine ihtiyaç duymaktadır. Tetik noktası masaj tekniği uygulanırken birkaç önemli nokta bulunur. Uygulama esnasında çıplak olunması gerekir, fakat isteğinize bağlı olarak iç çamaşırlarınızla durabilirsiniz. İstanbul gaziosmanpaşa masaj salonu . Seansta size özel sunulan çarşaf ile örtünmeniz de mümkündür.

Bu ovum terapisinin seans süresi minimum 60 dakika, maksimum 90 dakika şeklinde olmaktadır. Tetik noktası olarak gerginliğin ve kas ağrılarının hissedildiği bölgelere uygulama yapılır. Yağ ile kas dokusunda bloke olmuş bölgeler bası tekniğiyle açılmaya çalışılır. Bu ovum türünde terapist daha basınçlı ve güçlü vuruşlarla ağrı hissedilen bölgede rahatlama ve dinlenmeyi sağlamaktadır.