İstanbul Esenyurt Masaj Salonu Zehre

By | Aralık 1, 2018

Güne daha mutlu ve zinde başlamak ya da yorgun bir günü dinlenerek ve gerginliği atarak bitirmeyi kim istemez. İstanbul esenyurt masaj salonu

terapisi türlerinden klasik ovum terapisi tam da zihni ve bedeni dinlendirmek ve gevşetmek için tercih edilen bir uygulamadır. Kişinin bulunduğu ortamda dinlenmesi ve keyif alması sağlanarak cilde uygun yağlar kullanılarak çeşitli ovum teknikleri uygulanır. Bu ovum terapisinin yaklaşık uygulanma süresi 60 dakikayı bulmaktadır. Esenyurt masaj salonu Uygulanan kişide pozitif duygular ve olağanüstü iyilik hissiyatı oluşturan klasik masaj diğer adıyla İsveç ovumu batı teknikleriyle uygulanır.

Bu terapi türünde amaç gündelik sıkıntı ve yorgunluklardan arındırmak, kas ve doku uyuşukluklarını azaltmaktır. Genelikle avuç içleriyle uygulanan bu masaj türünde kaslar harekete geçirilir, kan dolaşımı aktive edilerek vücutta birikmiş olan toksin ve yağlar parçalanır. İstanbul esenyurt masaj salonu . Sinir sistemini mükemmel uyarıcı tekniklere sahip olan bu terapi yöntemi hareket kabiliyetinin artmasını, kas ve eklemlerin güçlenmesini sağlamaktadır.

Bilinen tüm ovum türlerinin temeli niteliğinde olan bu terapi çeşidi yorgun bir günün sonunda veya günün başlangıcında tercih edilebilecek en iyi terapi olabilir.