İstanbul Esenler Masaj Salonu Zeli̇ha

By | Aralık 1, 2018

Her insana uygulanabilme gibi bir özelliği bulunan masaj birtakım insanlar için daha da önemlidir. İstanbul esenler masaj salonu Önemi çok büyük olan bu insan grubunun en üstünde ise hamile olan kadınlar yer alırlar. Hamile kadınlarda uygulama yapılır iken diğer hastalardan daha hafif dokunuşlar ve çok daha az miktarda şiddet uygulanır. Bebeğin zarar görmesini önlemek için bu şarttır. Esenler masaj salonu

Uygulanma amacı ise birçok başlığa ayrılsa da en önemli üç neden bulunmaktadır. Bunlardan ilki kolay bir doğum iken ikincisi ise doğum süresince devam eden ağrıları azaltmaktır. Üçüncü neden ise daha çok fizikidir. İstanbul esenler masaj salonu . Hamilelikte ve sonrasında oluşabilen çatlaklıkları önlemektir. Çatlakları ortadan kaldırmak ya da ortaya çıkmadan önlemek için ise vücuda zarar vermeyen ve hamileliğe etki etmeyecek derecede hafif olan yağlar kullanılır. Bu yağlar masaj yapılarak vücuda emdirilir ve çatlakları önler.

Hamilelik döneminin daha ağrısız geçmesi de masaj ile sağlanabilir. Ayrıca doğum sırasında uygulama ile rahatlayan vücut kasları ve sinirleri daha kolay bir doğum için vücuda destek olmakta, anneyi rahatlatmaktadır.