İstanbul Bahçelievler Evde Masaj Su

By | Aralık 2, 2018

Etkili alternatif tedavi yöntemlerini uygulayan bunu bir kültür haline getiren coğrafyalardan biri Japonya. İstanbul bahçelievler evde masaj Japonya’nın en etkili masaj çalışmalarından biri Shiatsu. Bu çalışma parmak ile yapılan bir enerji alışverişi olarak ta biliniyor. Shiatsu çok eski bir yöntem. Bahçelievler evde masaj Zaman içinde etkileşimler ile beraber başkalaşım da geçirmiştir.

Shiatsu uygulaması artık Çin ve Japon masaj tekniklerinin bir sentezi. Çalışmada zaman zaman teknoloji de aktif şekilde kullanılıyor. İstanbul bahçelievler evde masaj . Büyük bir kitle tarafından olası sorunlarının temelinin vücutta yer alan ve büyüyen kötü enerji olduğu düşünülüyor. Shiatsu bu kötü enerjinin ortadan kalkması pozitif enerjiye dönüşmesini sağlayan bir uygulama.

Bu masaj tekniğinde masöz ve masörün verdiği enerji ve nereye nasıl bir darbe uygulayacağı en önemli konulardan biridir. Shiatsu uyulamasın da parmaklar ile temas söz konusu. Bu yanında zaman zaman avuç içi ile baskı çekme hareketleri de uygulanır. Shiatsu uygulamasının doğru mekanda doğru malzemeler ile tatbik edilmesinin çok daha kısa sürede daha iyi sonuçlar verdiği kanıtlanmış durumda. Bundan dolayı bir çok salon çalışma alanına da büyük özen gösteriyor.